Ładowanie...

Nauki Przedmałżeńskie w Iwoniczu Zdroju

W porozumieniu z miejscową Parafią Rzymskokatolicką pod wezwaniem św. Iwona przygotowaliśmy ciekawą propozycję dla narzeczonych i wszystkich tych, którzy poważnie myślą o zawarciu sakramentu małżeństwa.
W naszym Pensjonacie mogą Państwo uczestniczyć w Katechezach Przedmałżeńskich prowadzonych w formie weekendowej, od piątku do niedzieli. W ramach trzydniowych rekolekcji połączonych z wypoczynkiem oferujemy możliwość uczestniczenia w katechezach wymaganych przez Kościół jako nieodzowny element przygotowania do sakramentu małżeństwa. Katechezy przedmałżeńskie prowadzone są przez zespół składający się z kapłana, małżeństwa z kilkunastoletnim stażem, lekarza oraz psychologa. Kończą się uzyskaniem stosownego zaświadczenia. (Nie zwalniają one jednak z uczestnictwa w katechezach przedślubnych w poradnii rodzinnej!).
Nasza oferta skierowana jest głównie do osób, które z różnych obiektywnych względów nie mogą uczestniczyć w tradycyjnej formie katechez przedmałżeńskich prowadzonych przy parafiach zwykle przez dłuższy okres czasu. Zapraszamy przede wszystkim pary narzeczonych, ale także osoby indywidualne, które chcą przeżyć tego typu przygotowanie w formie wyjazdowych rekolekcji połączonych z wypoczynkiem w Iwoniczu Zdroju.

TERMINY KATECHEZ PRZEDMAŁŻEŃSKICH
Terminy
23 – 25.05.2014r.
01 - 03.08.2014r.

Kurs rozpoczyna się o godzinie 17:00 w piątek, a kończy w niedzielę obiadem i wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu katechezy, około godziny 14:00. Koszt pobytu wynosi 150 zł od osoby (kwota obejmuje pełne wyżywienie oraz noclegi).
Rejestracja i kwaterowanie odbywają się w recepcji Pensjonatu od godziny 15:30. Po spisaniu odpowiednich danych zostają Państwo zakwaterowani do pokoi. Nie przewidujemy możliwości rezygnacji z noclegu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem email: nauki.iwonicz@interia.pl
Rezerwacji można dokonać pisząc na podany adres email i pod w

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.