Ładowanie...

Naczyniaki mózgu - leczenie guzów mózgu. Zwroty z NFZ GammaKnife-Exira

Exira Gamma Knife to nowoczesna klinika znajdująca się w Katowicach, która skupia się na leczeniu z wykorzystaniem zaawansowanego urządzenia Gamma Knife. Zabiegi radiochirurgii stereotaktycznej oferowane w klinice są zupełnie bezpłatne. Są one przeznaczone przede wszystkim do leczenia przeróbek mózgu , a ponadto w ramach górnego odcinka kręgosłupa – guzów przerzutowych, guzów glejowych, naczyniaków mózgu, nerwiaków, oponiaków i innych zmian po zakwalifikowaniu się pacjenta do zabiegu – metoda nie może być stosowana we wszelkich przypadkach, głównie ogranicza się do mniejszych przemian.

Gamma Knife to:
- Naczyniaki mózgu - leczenie oponiaków i guzów mózgu: http://gammaknife-exira.pl
-leczenie-oponiakow-guzow-mozgu.html
- leczenie samodzielne lub uzupełnienie technik operacyjnych
- nieinwazyjny zabieg bez otwierania czaszki
- zminimalizowane skutki uboczne
- tylko jedna dawka
- zwroty leczenia z NFZ

W klinice Exira Gamma Knife pacjenci znajdują się pod opieką wykwalifikowanego personelu. Zabieg ma możliwość być wykonany w ciągu jednego dnia i jeszcze tego samego pacjent ma możliwość pójść do domu.

Zapraszamy do zaznajomienia się z dokładnymi informacjami na temat leczenia naczyniaków, oponiaków i guzów mózgu Gamma Knife:
http://gammaknife-exira.pl/leczenie-oponiakow-guzow-mozgu.html

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.