Ładowanie...

Montaż amatorski

Witam wszystkich!

Chętnie podejmę się wykonania krótkiego filmiku/slajdu ze ślubu, wesela, przyjęcia, I komunii, filmu, itp. Może również być to zwykła sklejka filmików/zdjęć z Twojego telefonu czy kamery. Będzie ona fajną pamiątką dla Ciebie, prezentem dla koleżanki lub pracą na konkurs.

Tłem filmiku będzie wybrana przez Ciebie piosenka, jeśli nie masz pomysłu – możemy zastanowić się wspólnie. Również jeśli masz inne pomysły, np. na podpisy do zdjęć/filmów, dymki, chmurki, efekty czy inne symbole, koniecznie daj mi znać! Kontaktujemy się przez maila.

Jeśli Twoje zdjęcia wymagają retuszu – mogę również to zrobić (gratis!).

Gotowe filmiki zamieszczam na moim kanale na yt. Pozbawienie możliwości prezentowania ukończonej pracy jest dodatkowo wynagrodzone.

Po skończeniu umieszczam filmik na yt jako niepubliczny (widoczny tylko dla posiadaczy linku do niego, czyli Ciebie i mnie), podaję Ci link, oglądasz i jeśli Ci się podoba wpłacasz pieniądze na moje konto a ja wysyłam Ci go mailem. Mogę też nagrać go na płytkę i wysłać pocztą (wtedy naliczam dodatkową opłatę za koszt wysyłki).

Cena zależy od długości filmiku i/lub ilości przesłanych mi materiałów.

Używam Photoshopa CS5, Sony Vegas 10/Pinnacle Studio 15.

Przykładowy filmik możesz zobaczyć na moim kanale youtube:

http://www.youtube.com/user/TheFelKar/videos

Pozdrawiam!

Inne z tej kategorii

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.