Ładowanie...

Młodziutki Nemo, czy sprawisz, żeby zaufał człowiekowi?

Jestem Nemo. Do gostyńskiego schroniska trafiłem już jakiś czas temu. Na początku nie ufałem nikomu. Zapinano mi smycz, ale ja nie chciałem na niej chodzić, bo się bałem. Bałem się też człowieka i jego dotyku. Jednak z czasem zrozumiałem, że w końcu trafiłem na ludzi, którzy chcą mi pomóc. Zacząłem podchodzić do wolontariuszy i wychodzę już na coraz dłuższe spacery. Z innymi psami się dogaduję, najczęściej daję im się zdominować. Wolontariusze mówią, że mam piękne oczy. Czy Ty też widzisz to piękno?
Jestem bardzo młodziutkim pieskiem, mam ok.2lat. Jeśli mnie pokochasz, to pewnie Ci zaufam. Musisz dać mi tylko trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Do szczęścia potrzebuję tylko pełnej michy, ciepłego kąta i duuużo miłości! To niewiele prawda? Tak niewiele by rozweselić moje oczy. Proszę, pozwól mi cieszyć się życiem u Twojego boku! Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Jeśli chcesz dać mi dom napisz lub zadzwoń: Paula3312@wp.pl 607350567-prosiłabym dzwonić po 16.00

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.