Ładowanie...

Meble stylowe Dobrodzień Novelle

Potrzeba sprostania wymaganiom wyrafinowanej osoby jest inspiracją do stworzenia wyjątkowego zestawu mebli wypoczynkowych. Przywodzące na myśl styl amerykański kolekcje mebli są próbą kompromisu pomiędzy nowoczesnością i klasyką. Przestrzenna forma zachowana dzięki lekkim klasycznym rozwiązaniom - lekko wygięte nóżki, linie kształtów prowadzone miękko i z polotem, stożkowe elementy ozdobne z dodatkowymi wstawkami z metali szlachetnych. Finezyjne boki reprezentujące nowoczesność, gęste plecione pikowanie na oparciu foteli, dedykowana paleta tkanin tapicerskich zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami - to wszystko tchnie luksusem i wytwornością. Współczesne trendy są zachowane, a wygoda wypoczynku na takich meblach niepowtarzalna. Dobór tkanin w kolorze miedzi przechodzącej w oliwkową szarość komponuje się z sezonem wiosna lato.
Novelle daje możliwość dowolnego wyboru kolorystyki i faktury. To pozwala na skomponowanie mebla, które ożywi każde wnętrze.
Meble Novelle potrafią się zmieniać niczym kameleon. Do dyspozycji klientów jest ogromna paleta wybarwień i rodzajów powierzchni. Każdy z nich reprezentuje skrajnie odmienny styl. Novelle to nieograniczone możliwości aranżacyjne.
http://novelle.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.