Ładowanie...

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE ! W PROGRAMIE MDM OGRÓDEK

Opis Inwestycji

Chcesz mieszkać w wyjątkowym miejscu, które jest otoczone naturą? Pragniesz posiadać swój własny ogródek? Zależy Tobie na przestronnym mieszkaniu, które oddalone jest od głównego centrum miasta, ale równocześnie szybko możesz dostać się do pracy, czy też do centrum na zakupy? Poszukujesz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny?

OSIEDLE Mieszkań BEZCZYNSZOWYCH - jest to niezwykły kompleks mieszkaniowy, który został położony wokół pięknej przyrody i zachwycającej natury. Budynek został zlokalizowany zaledwie 15km od Warszawy, tym samym zapewniając mieszkańcom szybki i sprawny dojazd.

Oferujemy mieszkania jedno oraz dwupoziomowe, które posiadają osobne wejścia, a przede wszystkim własne ogródki. Każde mieszkanie jest całkowicie niezależne i nie posiada jakichkolwiek części wspólnych. Dodatkowo są to lokale BEZCZYNSZOWE, czyli nie płacisz składek remontowych, czy też administracyjnych.

Ty i Twoja rodzina zasługujecie na mieszkanie w takim miejscu, gdzie pomimo bliskości wielkiego miasta można swobodnie wypoczywać we własnym ogrodzie i czuć się całkowicie niezależnie.

LOKALIZACJA - GMINA LESZNOWOLA, GMINA NADARZYN

Dlaczego warto kupić od nas ?

Atrakcyjne lokale o pow. od 48, 50m2 mieszkania jedno i dwupoziomowe
Ceny już za 175 000 zł brutto (z podatkiem VAT)
Każdy lokal z miejscem postojowym w cenie
Lokale BEZCZYNSZOWE - żadnych czynszów, składek remontowych oraz opłat za administrację !!!
Brak części wspólnych: osobne wejścia do lokali, własne piece, własne ogródki
Każdy lokal do indywidualnej aranżacji

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.