Ładowanie...

Jackson - przemily COCKER SPANIEL osierocony szuka domu!!!

Jackson vel Limbo to 8-letni spanielek, który zostal osierocony przez swojego pana. Rodzina oddala Jacksonka do schroniska, gdzie lezal zagubiony w skrzynce i nie wiedzial, dlaczego cieply dom zmienil sié w to glosne miejsce pelne psów, jakim jest schronisko dla psów.

Jackson uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi psami, jest grzeczny, nieklopotliwy, kocha spacery, plywanie, spi w lózku. Nie ma odruchów gryzienia, czy kłapania, nie wykazuje zadnej agresji. Nie ma wielkich potrzeb, jest spokojny.

Od niedawna Jackson przybywa w domu tymczasowym pod Opolem, gdzie pozostanie do czasu adopcji do domu stalego. Pies jest odrobaczony i odpchlony oraz wykastrowany i czeka na adopcjé. Dom tymczasowy mówi o Jacksonku bardzo cieplo: "to mily, ulozony piesek w kwiecie wieku, nie sprawia zadnych kloptów". Z uwagi na zaawansowaná parodontozé Jacksonek ma tylko kilka zábków, na które i tak nie moze liczyc w gryzieniu karmy, dlatego wymaga jedzenia miékkiego, jak namoczona sucha karma, którá najchétniej je z réki czlowieka.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.
Wydamy Jacksonka tylko i wyłącznie do odpowiedzialnego domu. Adopcja możliwa pod warunkiem wyrażenia zgody na wizyty przed i po-adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

tel. 501 545 399

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.