Ładowanie...

Garsoniera z antresolą w domku w Skawinie

Do sprzedania garsoniera 30,6 m2 w Skawinie koło Krakowa.
Garsoniera znajduje się w domku po kapitalnej przebudowie. Wymienione wszystkie instalacje, okna, drzwi, dach z oknem połaciowym. Nowa elewacja.
Na obecnym etapie można dostosować projekt wnętrza do potrzeb klienta. Obecny projekt zakłada miejsce na kominek, aneks kuchenny w salonie, łazienkę z podłogowym ogrzewaniem.

Dodatkowym walorem mieszkania jest duża - około 16 metrowa - antresola, służąca jako sypialnia (ewentualnie z kącikiem do pracy).

Pod mieszkaniem piwniczka - idealna na wino lub przetwory.
W domku jeszcze tylko jedno mieszkanie, 2 arowa działka jest współwłasnością do użytkowania przez obu właścicieli. Przed domem zaplanowane miejsca parkingowe, ogródek.

Cena 127 000 zł za stan deweloperski, w tym na życzenie - projekt-wizualizacja wykończenia i zagospodarowania wnętrza dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych przyszłego właściciela.
Konsultacja designera - gratis!
Jest także możliwość skorzystania przy pracach wykończeniowych z zaufanej ekipy remontowo-budowlanej.
Uwaga:
Podana cena dotyczy zakupu bezpośredniego - bez marży biur nieruchomości. W przypadku zakupu z pośrednictwem biura nieruchomości należy doliczyć jego marżę.
Korzyścią dla nabywcy jest też to, że sprzedawcą jest firma, więc nabywca nie płaci 2% PCC u notariusza!

Lokalizacja w malowniczej cichej willowej dzielnicy, 100 m od rzeczki Skawinki, w pobliżu tereny spacerowe, górki, lasy, niedaleko do Tyńca. 20 min samochodem do centrum Krakowa! Obok domu przystanek autobusowy, w poblizu dworzec PKP i kolej podmiejska.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.