Ładowanie...

ElektroShop Paweł Sałek

ElektoShop to sklep internetowy sprzedający specjalistyczne latarki dla wymagających klientów i to przez cały czas w atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu odnaleźć można wysokiej klasy latarki takich producentów jak Bailong – Cree, Kandar, Tiross bądź Solar i wielu innych. Są to latarki LED, czołówki, wojskowe, policyjne oraz rowerowe, które mają wszechstronne zastosowanie. Są wybierane często przez służby specjalne, grotołazów, myśliwych. Zastosowanie zaawansowanych diod LED powoduje, że są one energooszczędne i nie potrzebują częstego ładowania baterii. Taka latarka będzie również kapitalnym pomysłem na podarunek.

Sklep przedstawia swoim interesantom szeroką panoramę modeli latarek z doręczeniem pod wskazany adres. Zamówienie można wykonać już w tej chwili, a firma gwarantuje błyskawiczną realizację zakupów na obszarze całego kraju. Zapraszamy do sklepu online ElektoShop i życzymy miłych zakupów!

Latarka Latarki ElektroShop
http://elektroshop-polska.pl/pl/c/Latarki/59
ul.Kazimierzowska 57/61/66
02-538 Warszawa
REGON: 014926703
NIP: 838-158-67-21
tel. 733 173 173
e-mail: biuro@elektroshop-polska.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.