Ładowanie...

Cudny Amigo do adopcji

Amigo szuka domku. Jest cudny. Ma około 7 miesięcy. Będzie pieskiem średniej wielkości, do kolana. Przyszedł na świat w towarzystwie dwójki swoich braci, w stercie desek. Tam znalazła schronienie sunia, którą ktoś wyrzucił przed rozwiązaniem. Dzielnie wychowała swoje maluchy, dokarmiana przez dobrych ludzi. Kiedy wyprowadziła młode, można było je złapać i zabrać do fundacji.
Szczeniaki wychowywały się bez człowieka. Stąd początkowo miały zakodowany ogromny strach przed nim. Amigo przeszedł resocjalizację u behawiorysty. „Ogarnął się”, nauczył zachowania w domu, utrzymania czystości. W miejscu, które zna, przy osobie, którą pokocha, będzie wspaniałym, wesołym szczeniakiem. Amigo jest bardzo uczuciowy, przekochany, naprawdę wspaniały. Do pokonywania jego lęków potrzebny mu człowiek – przewodnik i Amigo przepięknie odwdzięcza się za okazane mu serce, wsparcie, siłę. Reakcje lękowe zdarzają się jeszcze przy zmianie osób lub miejsca i trzeba być na to przygotowanym. Dlatego zaraz po adopcji należy okazać mu trochę serca i cierpliwości, gdyż Amigo z natury jest i być może będzie pieskiem lękliwym. Aktualnie w domu tymczasowym, w którym przebywa, gdzie zna wszystkich i wszystko, zachowuje się bardzo swobodnie. Amigo nauczył się chodzenia na smyczy. Ma bardzo przyjazny stosunek do innych psów. Pomimo lęków wykazuje dość dużą desperację w ich przełamywaniu. Piesek nadaje się do adopcji do doświadczonej, spokojnej, bardzo ustabilizowanej rodziny, z którą miałby bliski kontakt.
Aktualnie przebywa pod opieką Fundacji Przytul Psa.

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.