Ładowanie...

Butelki z ciemnego szkła - M. Glass Project

Firma nasza specjalizuje się w sprzedawaniu jednorazowych szklanych opakowań dla branż farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i innych. Jako hurtownia butelek i opakowań zapewnia swoim odbiorcom najwyższą jakość produktów, konkurencyjne ceny, krótkie terminy dostawy a także atrakcyjne warunki współpracy.

W asortymencie firmy dostępne są pojemniki farmaceutyczne takie jak: butelki do kropli i syropów, butelki do tabletek i kapsułek, fiolki do iniekcji, butelki szklane do soków PP, słoiki do produktów spożywczych, butelki PET z tworzywa sztucznego, atomizery, opakowania kosmetyczne. Opakowania i butelki szklane proponowane są w różnych wariantach – butelki z ciemnego szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego w kolorze brunatnym (amber), z bezbarwnego szkła boro-krzemianowego (borosilicate) oraz szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w klasie hydrolityczności II lub III. Są one oferowane w wielu różnych rozmiarach, co sprawia, że można dopasować je indywidualnie do zawartości. Spełniają one wytyczne farmakopei europejskiej (EP), z Ameryki (USP), z Wielkiej Brytanii (BP), a także inne normy które dotyczą składu chemicznego, klasy hydrolityczności, wytrzymałości na ciśnienie wewnętrzne itd.

Jako hurtowniadystrybutor opakowań szklanych firma nasza obsługuje zamówienia w ilościach paletowych oraz kontenerowych. Swoje oferty kierujemy w szczególności do producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, firm które zajmują się konfekcjonowaniem leków, również do aptek oraz hurtowni farmaceutycznych.

Zamówienia na opakowania szklane i z tworzyw z naszego asortymentu mogą Państwo składać poprzez telefon lub też pisząc e-maila, określając swoje potrzeby. Na naszej stronie mogą Państwo pobrać formularz zamówienia, a ponadto sprawdzić terminy realizacji zamówienia.

M. Glass Project
ul. Tenisowa 5
05-090 Raszyn
tel. 607 380 627
URL: www.mglassproject.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.