Ładowanie...

Alveo preparat ziołowy wysokiej jakości

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Alveo pomaga oczyścić organizm, doprowadzić go do równowagi, poprawić odporność i witalność. Tajemnica działania Alveo polega na właściwym doborze ekstraktów 26 roślin leczniczych, ich ekskluzywnej jakości, czystości i biologicznego potencjału, a także odpowiedniej proporcji. Alveo zawiera tylko i wyłącznie substancje naturalne, a do jego produkcji wybierane są tylko rośliny hodowane metodami tradycyjnymi bez stosowania środków chemicznych. Jakość i czystość surowców podlega nieustannej kontroli specjalistycznych laboratoriów.

Skład Alveo nie jest przypadkowy, opracowany został na podstawie wnikliwych badań naukowych tak, aby każdy jego składnik odgrywał określoną rolę w organizmie.

Obecność naturalnych związków aktywnych biologicznie w preparacie Alveo potwierdzają jakościowe i ilościowe badania fitochemiczne przeprowadzone w Instytucie Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu.

Są dostępne dwa smaki - winogronowy i miętowy (ten polecany jest dla cukrzyków i osób z problemami gastrycznymi). Działanie mają takie samo.

Kuracja oczyszczająca powinna trwać minimum 4 miesiące (1 butelka wystarcza osobie dorosłej na miesiąc). Dla dziecka proporcjonalnie do wagi ciała. Po więcej informacji pisz na violetta.nowak@akuna.pl

Zamów - https://akuna.pl/r/7OTmYt1mqfJGYxLH+QHwPpuTsANtSqNxDcvzT0ueyYU=

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.