Ładowanie...

AU PAIR - PRACA I NAUKA W USA – PRZELOT W OBIE STRONY GRATIS!

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!
Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie, opiekujesz się dziećmi, na pewno opanujesz biegle język angielski. Poza tym to niepowtarzalna okazja poznania kultury, zawarcia nowych znajomości i zwiedzenia najpopularniejszych miejsc w USA!!

Oferujemy
- bilet lotniczy w obie strony za darmo!!!
- 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie)
- 783$/m-c kieszonkowego oraz bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- 500$ stypendium na wybrany kurs w collegu
- pełne ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:
- komunikatywna znajomość angielskiego
- prawo jazdy
- ukończona szkoła średnia
- doświadczenie w opiece nad dziećmi

Obowiązki:
- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45 h/tyg
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg
- nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.
Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl, napisz lub zadzwoń!

Agencja Au Pair Gawo
Tel. 58 629 75 16
Tel. kom. 603 568 444
Mail: aupair@gawo.pl
Skype: au-pair_gawo
www.gawo.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.