Ładowanie...

ABsrebro

Sklep internetowy i hurtownia srebra „AB” Alicja Brodecka proponuje bardzo wysokiej próby srebrną biżuterię. Alicja Brodecka z firmy AB srebro prowadzi swoją działalność od 1987 roku – obecnie dostarcza klientom z całego kraju wyjątkowe wyroby ze srebra.

Na wirtualnych półkach sklepu internetowego znajdują się między innymi: eleganckie komplety srebrne, bransoletki, kolczyki ze srebra, łańcuszki i naszyjniki zawieszki, także modne obecnie celebrytki, również srebrne dewocjonalia – krzyżyki, medaliki. Biżuteria, którą mogą Państwo znaleźć w sklepie, jest wykonana ze srebra, jak i pozłacana, inkrustowana różnymi kamieniami, cyrkoniami, koralem, bursztynem. To setki różnorodnych wzorów specjalnie dla kobiet i dla mężczyzn – doskonałych również w upominku.

Zamówienia w sklepie internetowym z biżuterią „AB” Alicja Brodecka można składać przez całą dobę – realizowane są one z dostawą na terenie całego kraju.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego i hurtowni srebra „AB” Alicja Brodecka!

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.