Ładowanie...

www.BENEFIS.art.pl muzyka na żywo - wesela, bale, bankiety, plenery

Zespół Muzyczny BENEFIS

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych m.in.: wesela, bale, bankiety, studniówki, imprezy plenerowe itp. Zapraszamy na www.benefis.art.pl

Zespół muzyczny Benefis to pięć osób grających na żywo, z damskim i męskim wokalem. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu dobrej zabawy w rytmie znanych przebojów. W naszym repertuarze można odnaleźć zarówno utwory z lat 70' jak i hity ostatnich tygodni. Gramy największe rock&rollowe kawałki i inne gorące - także obcojęzyczne - przeboje, porywające do tańca niezależnie od wieku i upodobań muzycznych. Wspólnie z gośćmi gramy i śpiewamy najbardziej znane piosenki biesiadne oraz (na życzenie) wybrane szlagiery muzyki disco polo.

Nasz szeroki repertuar, zaangażowanie, pasja do muzyki, poczucie humoru oraz wieloletnie doświadczenie na scenie sprawiają, że stanowimy doskonały zespół weselny, zespół na studniówkę, koncert plenerowy czy bankiet. Dodatkowym atutem jest to, że gramy wyłącznie na żywo.

Każda impreza to dla nas zlecenie indywidualne. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom po wstępnej rozmowie starannie dobieramy repertuar, zapewniając jednocześnie niezapomnianą zabawę Państwa gościom.
Oferujemy także konferansjerkę, przeprowadzenie konkursów i świetnych zabaw. Dysponujemy profesjonalnym instrumentarium, nagłośnieniem i oświetleniem.

Jesteśmy po to, by uprzyjemnić Wasze święto.

Zapraszamy do współpracy :)

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.