Ładowanie...

producent materiałów budowlanych Uciechowski

Firma Uciechowski w swojej ofercie posiada najwyższej klasy materiały budowlane. Przez około 30 lat swojej obecności na rynku budowlanej stale udoskonala swój asortyment i podnosił jakość oferowanych usług, po to by jeszcze lepiej odpowiadały one oczekiwaniom klientów.

Aktualnie oferta firmy obejmuje m.in. bloczki betonowe, pustaki żużlobetonowe, stropy gęstożebrowe, stropy filigran, systemy kominowe Plewa oraz inne materiały potrzebne przy budowie. Wszystkie wyroby spełniają rygorystyczne standardy jakościowe. Od wielu lat firma Uciechowski należy do grona nielicznych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, które posiadają licencję na produkcję materiałów z keramzytu w systemie LECA Blok.

Firma Uciechowski posiada rozbudowaną bazą logistyczną. Zamówione pustaki żużlobetonowe czy pustaki szalunkowe mogą być dostarczone we wskazany adres na obrębie Polski. Jeśli klient zdecyduje się na przewóz autem samorozładowczym, towar może być również wyładowany we wyznaczonym miejscu.

Jednocześnie naszym klientom możemy gwarantować wyroby, które mają potwierdzoną jakość certyfikatami.

ZPHU Uciechowski Materiały Budowlane
tel. +48 62 734 42 68
biuro@uciechowski.com.pl
https://www.uciechowski.com.pl

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.