Ładowanie...

nowy energooszczędny dom piekna okolica podkarpacie

Dom parterowy z poddaszem o wysokim standardzie. Położony w cichej i spokojnej części Folusza.Rekreacyjnej miejscowości Magurskiego Parku Narodowego z pieszymi, rowerowymi i konnymi szlakami turystycznymi.Niedaleko łowiska pstrąga, ośrodek wczasowo-wypoczynkowy a w odległości 20km ma powstać zalew Kąty-Myscowa. Możliwość adaptacji na turystykę , restauracje.
Usytuowany na działce o powierzchni 1579m2, na której znajdują się dwa oczka wodne do dowolnego wykończenia.
Powierzchnia netto 248, 27 m2, powierzchnia użytkowa 192, 17 m2. Dom posiada 7 pokoi.
Na dole znajduję się podwójny garaż, przedpokój, łazienka, pomieszczenie przewidziane pod garderobę, kuchnia połączona z jadalnią i przestronnym salonem z antresolą.
Na górze znajduję się 5 pokoi i łazienka. Stan wnętrza otynkowany do dowolnego wykończenia. Ze względu na to że został przewidziany kominek w ścianach rozmieszczone zostały kanały wentylacyjne do dodatkowego ogrzewania nadmuchowego.
Dom poryty blachodachówką, tynk akrylowy. Wybudowany z materiałów dobranych pod kątem energooszczędności. Elewacja styropian 15cm. Nowoczesne energooszczędne ogrzewanie - pompa ciepła, energooszczędne okna trzyszybowe VEKA Uw=0, 7. Cena do negocjacji!!

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.