Ładowanie...

auto67.pl wypożyczalnia samochodów Szczecin

Nie trzeba być szczęśliwym posiadaczem własnego samochodu aby można było wybrać się w podróż marzeń, sprawnie i szybko przemieścić się czy to po mieście czy poza nim czy jadąc do celu, jtóry zazwyczaj osiągamy innym środkiem transportu niż auto. <a hrefs="http://auto67.pl"> Wypożyczalnia samochodów Szczecin </a> wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom klientów tym indywidualnym i biznesowym oferuje wynajem samochodów o różnych wielkościach i w różnych cenach na okres kilki dni, tygodni czy nawet miesiący. Wynajmowane auta dopasowane są do potrzeb klientów pod względem wyposażenia, z możliwością doposażenia aut o różne akcesoria jak nawigacja czy fotelik dla dziecka, które w wypożyczalni dostępne są bez dodatkowych opłat. Dla bardziej wymagających, którzy liczą na efekty wizualne do wyboru są pojazdy z klasy premium czy auta luksusowe oraz SUV. Dla tych co stawiają na przede wszsytkim komfort i ekonomiczność są dostępne auta klasy ekonomicznej. Dla tych co potrzebują przewieźć różne gabaryty dostępne są auta dostawcze o różnych wielkościach części ładunkowej.
Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem pojazdów w miejscowościach takich jak Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów (lotnisko) i Świnoujście czy Międzyzdroje.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.