Ładowanie...

Złote Sztabki w Złota Uncja


Decydując się na inwestycję, pierwszym miejscem do którego się wybierzemy zapewne będzie bank. Niestety, ale w dobie coraz to nowszych podatków bankowych, trudno zainwestować w lokatę tak, aby zaczęła na nas zarabiać. Ze statystyk wynika, że lokaty powoli odchodzą do lamusa, a ich miejsce przejmują monety kolekcjonerskie oraz czyste złoto.


Wartość metali szlachetnych mierzy się na podstawie ich rocznego wydobycia. O ile poziom wydobycia srebra jest na stałym poziomie, o tyle złota jest coraz mniej, dlatego jego cena bardzo szybko idzie w górę. Progres ten jest na tyle widoczny, że już po miesiącu od zainwestowania w złoto można je sprzedaż z zyskiem.


Pamp, Argor - Heraeus i IGR to najbardziej znane mennice świata. Złoto, które jest tam sprzedawane oferuje nasz sklep. Dzięki współpracy z największymi mennicami możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego złota.

Pamiętaj, że nie ma lepszej inwestycji, niż złoto, dlatego warto je obserwować wraz z innymi metalami szlachetnymi.

Strona www: http://zlota-uncja.pl/3-zlote-sztabki

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.