Ładowanie...

Zgloś się do nas i zarabiaj w euro - opiekunki

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w miejscowości Monachium
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: ? Wzrost: 165 cm Waga: 58 kg
Podopieczna potrzebuje pomocy w poruszaniu się, używa rollatora. Jest po paraliżu prawej strony ciała już 19 lat. Lewa strona ciała jest sprawna, podopieczna bardzo dobrze sobie radzi. Stan psychiczny seniorki jest dobry. Z toalety korzysta z pomocą. Choruję na Osteoporozę. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia, pomaga się w ubieraniu, rozbieraniu, wstawaniu, w przemieszczaniu się, w kąpielą, pranie, prasowanie. Należy przygotowywać posiłki, pomagać seniorce również w jedzeniu. Seniorka może obudzić się w nocy do toalety, wtedy należy jej pomóc (max 1 w nocy). W razie potrzeby należy wykonać drobne prace ogrodowe.
Dodatkowe informacje:
Seniorka mieszka sama w bardzo dużym domu jednorodzinnym (250m2) z ogrodem. Podopieczna interesuje się malarstwem ogrodowym, w domu jest specjalna sala przeznaczona do malowania dla podopiecznej, bardzo lubi muzykę klasyczną oraz czytanie. Dostępne jest auto na miejscu, jest możliwość robienia zakupów oraz podjechania sobie do lekarza z podopieczną. Dla opiekunki przygotowano standardowo osobny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu.
Czas wolny 2, 5h dziennie po ustaleniu z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.