Ładowanie...

Zespół muzyczny Timanti wesela.

TIMANTI to profesjonalizm, ambitna muzyka, jakośc wykonywanej muzyki, super brzmienie i oprawa imprezy na najwyższym poziomie.
Zespół TIMANTI złożony z doświadczonych muzyków, zagra Twoją imprezę bez dodatkowych opłat za "express". Timantti w języku fińskim oznacza diament.
Jeśli zależy Ci na profesjonalnej oprawie Twojej imprezy, czystym, ciepłym i zbliżonym do oryginału brzmieniu i muzyce z lat 60tych i wcześniejszych, aż do dzisiaj, to dobrze Trafiłaś(eś). Potrafimy zagrać dla wszystkich grup wiekowych w różnych stylach: Pop, Rock, Dance, Disko polo, Blues, Reggae, Country, a także piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania. W naszym repertuarze mamy utwory między innymi E.Farny, A.Dąbrowskiej, S.Grzeszczak, Goyi, Brodki, De Mono, Enej, Exaited, Video, LOKA, Kombi, Golec uOrkiestra i wiele innych w różnych stylach.
Nie gramy muzyki w stylu "umpa - umpa".
Uważamy, że nie ważna jest jakość zdjęć i filmów na stronie internetowej. Ważny jest dla nas uśmiech na Waszych twarzach, jakość muzyki, którą gramy i brzmienie zespołu.
Zagramy i dla babci i dla wnuczka.

Dysponujemy własnym transportem.
Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i jeszcze dalej.

TIMANTI to firma i jesteśmy w stanie wystawić fakturę za wykonaną usługę.

JESTEŚMY ELASTYCZNI CENOWO !!!

Dzwońcie, a nie zawiedziemy Was.

www.timanti.pl

facebook: https://www.facebook.com/Timantitomy

ZAPRASZAMY !!! :)

Tak gramy:

https://www.youtube.com/watch?v=Y4NkTlT0r38&t=1578s

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.