Ładowanie...

Wynajem busow

KrakowCenterTours jest licencjonowaną firmą, która oferuje specjalistyczne usługi transportowe zarówno na terenie Polski jak też całej Europy. Naszą specjalizacją jest obsługa lotnisk, usług transportowych dla biznesu, wieczorów kawalerskich, wycieczek szkolnych, ślubów, ale też indywidualna, specjalistyczna obsługa dla najbardziej wymagających kontrahentów.

Nasza firma zapewnia głównie usługi na bardzo wysokim poziomie, najwyższej jakości i licencjonowaną obsługę, pomocną, mówiącą także w języku angielskim. Poza tym bezpieczny transport z punktu A do punktu B, komfortowe, limuzyny, vany, busy a dodatkowo autobusy, pojazdy klimatyzowane a dodatkowo zwykły system opłat.

Każdy plan przejazdu jest ustalany osobiście z klientem uwzględniając głównie jego życzenia i potrzeby. Gwarantujemy, że wszelkie koszty są pokazywane przy układaniu planu i nie ma żadnych ukrytych opłat. W prezentowanej ofercie znajdują się także wycieczki z Krakowa do najbardziej znanych miejsc w okolicy. Istnieje możliwość dołączenia do innych albo podróżowania osobiście. Nasza firma dostarcza wyłącznie pojazdy samochodowe z prywatnym kierowcą. W sytuacji pytań i sugestii, zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni 24h. Więcej - <a href="http://www.krakowcentertours.pl/transfers-and-tours/">www.krakowcentertours.pl/transfers-and-tours</a>

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.