Ładowanie...

Wykrywacz kłamstw - badania Wariografem

Wariograf to urządzenie, które daje możliwość weryfikacji prawdomówności dowolnego człowieka. Naszą ofertę pragniemy przedstawić wszystkim, którzy chcą wykorzystać wyjątkowe możliwości, jakie zapewnia to urządzenie.

Dajemy możliwość skorzystania z wykrywacza kłamstw w każdym miejscu naszego kraju. Dysponujemy wariografem, dzięki któremu można sprawdzić uczciwość na przykład pracowników albo partnera. Posiadamy kwalifikacje umożliwiające właściwą interpretację uzyskanych wyników. Przeprowadzenie badania może nam zlecić zarówno osoba prywatna, jak i firma. W trakcie takiego badania weryfikowana osoba odpowiada na kilka pytań. Umieszczone na ciele badanego czujniki pozwalają na uzyskanie graficznego obrazu zmian, jakie zachodzą w jego organizmie. Takie badanie to najlepszy sposób na wyjaśnienie wielu nieporozumień i rozwiązanie rozmaitych konfliktów. Dajemy także możliwość zakupienia wariografu.

Jeżeli macie Państwo wątpliwości dotyczące badania, to zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy szczegóły przygotowanej przez nas oferty.

http://www.wariograf24.com

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.