Ładowanie...

Volvo serwis Warszawa

Naprawa pojazdu to zadanie, którym powinni zajmować się wyłącznie doświadczeni fachowcy. Jeżeli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort podczas podróży, to przyjdź do Auto Serwisu Adam Urbański.

Auto Serwis Adam Urbański to firma działająca od 1998 roku. Naszym ofertę kierujemy w szczególny sposób do osób poszukujących serwisu Volvo w Warszawie. Naprawa pojazdów tej marki to nasza specjalność, lecz zajmujemy się także serwisem innych samochodów. Odpowiednie autoryzacje i dyplomy zaprezentowaliśmy na naszej stronie internetowej. Oferujemy pomoc drogową w Warszawie, a w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zapewniamy samochód zastępczy. Świadczymy także usługi z zakresu wulkanizacji. Dodatkowo sprzedajemy części zamienne do pojazdów osobowych. Wśród naszych propozycji dostępne są czesci oryginalne oraz bardzo dobre zamienniki.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą osoby poszukujące dobrego serwisu Volvo w Warszawie, jak również właścicieli pozostałych samochodów, którzy potrzebują zaufanego warsztatu.

http://www.serwisauto.com.pl/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.