Ładowanie...

VOUCHER na Szkolenia Otwarte

Czy nie jeden raz zastanawiałeś się jaki prezent kupić bliskiej osobie, lecz nie miałeś pomysłu? A może pragniesz by prezent był nowoczesny i użyteczny? Specjalnie dla Państwa firma PERSPECTA wprowadziła nowość w swojej ofercie – Vouchery na Szkolenia Otwarte. Celem naszego projektu jest propagowanie ciekawych i praktycznych prezentów, po których zostanie ślad w postaci zdobytej wiedzy i certyfikatu ukończenia szkolenia.

Jeżeli chcą Państwo zakupić Voucher wystarczy wejść na naszą stronę www.perspecta.pl kierując się na zakładkę VOUCHER Szkolenia Otwarte. Obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać szkolenie z naszej szerokiej oferty w zależności od swoich potrzeb czy zainteresowań.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie zakupu Vouchera zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego z naszymi konsultantami: biuro@perspecta.pl lub 58 746 38 41. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz omówią szczegóły.


Kontakt z nami:
PERSPECTA
Pomorskie Centrum Biznesu
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel.: 58 746-38-41
e-mail.: biuro@perspecta.pl
www.perspecta.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.