Ładowanie...

Uściński Live Band - koncerty, wesela, prowadzenie imprez

W skład zespołu wchodzi sześciu muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Używamy najwyższej klasy sprzętu, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysoką jakość brzmienia.
Jesteśmy z okolic Warszawy, ale chętnie dojedziemy do Was w każde miejsce Polski i nie tylko.

Pozytywna energia płynąca ze sceny, na której gramy z pewnością zadowoli wszystkich gości. Repertuar napisany jest pod kątem imprezy tanecznej z wyłączeniem muzyki disco polo. Gramy standardy muzyki rock&roll, rock, disco oraz pop.

Muzyczny program artystyczny to maksymalnie 8 wyjść zespołu po 45 minut. Po tym czasie zapewniamy oprawę muzyczną przez DJ. Jest możliwość podziału setów programu na gatunki muzyczne.

Jeśli macie życzenie zaprosić nas na koncert, z pewnością nie odmówimy. Przyjęcie weselne? Czemu nie! Nie jesteśmy typowym zespołem weselnym, ale jeśli oczekujecie czegoś więcej niż „przepłynięcia rzek” i „pokonania gór” to dzwońcie! Zależy Wam na niecodziennej oprawie muzycznej przyjęcia weselnego, zaskoczenia gości zespołem grającym wyłącznie na żywo, będziemy zaszczyceni tym, że możemy być z Wami w tak ważnym dniu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej ulb.com.pl
oraz polubienia profilu na Facebooku - Uściński Live Band.

Można nas posłuchać, wpisując nazwę zespołu w serwisie youtube
https://www.youtube.com/watch?v=3R_0IknXP38
https://www.youtube.com/watch?v=2M-sX57vM2k
https://www.youtube.com/watch?v=MudTh_qhrFU


osoba kontaktowa:

Przemysław Uściński
kom.: 516 060 784
e-mail: live.band@wp.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.