Ładowanie...

Transporter dla psa - Sklep Obroża Elektryczna

Sklep ”Obroża Elektryczna” ma ułatwić w doborze jak najskuteczniejszej metody treningowej właścicielom psów.

Oferujemy komis, sprzedaż detaliczną i hurtową sprzedaż akcesoriów elektronicznych pomocy treningowych oraz smart produktów przeznaczonych dla psów. W sprzedaży posiadamy także najwyższej jakości artykuły dedykowane kotom. Oferowane produkty pochodzą od znanych marek na całym świecie, m.in. Aetertek, SportDog, Innotek, Martin System, Num Axess, EasyPet.

Na dodatek w naszej ofercie można znaleźć też o nowoczesnym wyglądzie legowiska, igla, obroże, ogrodzenia elektroniczne, które produkujemy pod marką Reedog.

Status certyfikowanego sprzedawcy zapewnia, że sprzedawane przez nas akcesoria są oryginalne w 100%, podlegają dwuletniej gwarancji, w dodatku zapewniamy serwis pogwarancyjny.
Zapraszamy: https://www.obroza-elektryczna.pl/transportery-dla-psow/Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.