Ładowanie...

Szczeniaczki szukają domów.

»Urodziliśmy się pod ziemią. W norze wykopanej przez naszą matkę, która od zawsze żyła samotnie na polach i w lasach. Nigdy wczesniej nie miała szansy poznać ciepła ludzkiej ręki, bezpieczeństwa i spokoju jakie daje kochający człowiek. My mieliśmy więcej szczęścia. Zaopiekowali się nami dobrzy ludzie, prawdopodobnie uratowali nam życie... Niestety nie możemy zostać u nich na zawsze. Dlatego szukamy swoich prawdziwych domów. Ludzi, którzy przyjmą naszą przyjaźń i odwzajemnią naszą miłość.. »

Szczeniaczki urodziły się 9 marca (2012r.). Dwie suczki i dwa pieski. Ich mama jest szczupła i sięga do kolana. Waży ok.10kg. Maluchy będą prawdopodobnie podobne do niej. Przed wydaniem do nowego domu zostaną pierwszy raz zaczepione, zabezpieczone przeciw kleszczom i odrobaczone. Są zdrowe, pogodne i towarzyskie.
Barney (foto nr1) jest najodważniejszy z całej grupy. Mały biegacz, którego wszędzie pełno. Jest posłuszny i towarzyski.
Toto (foto nr2) zapowiada się wszechstronnego psiaka rodzinnego, chętnego w równym stopniu do nauki i zabawy. Energiczny i sprytny.
Bierka (foto nr3) to wesoła ślicznotka, niewątpliwa miłośniczka spacerów. Pomysłowa, śmiała i chętna do pieszczot.
Tunia (foto nr4) jest najmniejsza z całej czwórki. Gapciowata miłośniczka pieszych wędrówek, ale tylko w zaufanym towarzystwie. Malutka sunia do rozpieszczania.

Można je adoptować od 28 kwietnia (br.) (wtedy kończą 8tyg.), a oglądać choćby dziś. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Psiaki oddajemy wyłącznie jako zwierzęta domowe (nie podwórkowe i nie łańcuchowe(!))


tel.660 194 557
bbielas1@tlen.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.