Ładowanie...

Światłowodowy laser Weni Solution 3015AM 2000W IPG wycinanie rur blach

Laser fibrowy o mocy od 700-2000W i polu roboczym 3000x1500mm IPG. Jest wyposażony w pełnowymiarową platformę załadunkową, markowe oraz sprawdzone podzespoły renomowanych producentów co przekłada się na precyzję i niezawodność naszych urządzeń.

Laser Fibrowy WENI seria AM - dostępny w opcjach o mocy:

750W-600W - RAYCUS
700W-2000W - IPG

Dostępne rozmiary :
3015AM ( 3000x1500mm )

WENI Solution jako nieliczna marka na rynku urządzeń przemysłowych oferuje 5 lat gwarancji na wszystkie swoje urządzenia

WENI Solution SERIA AM - to wysoko wydajny laser, stabilny system operacyjny, który zapewnia najlepsze efekty cięcia. Przystawka do cięcia rur i profili o długości 6 metrów oraz dodatkowy stół załadunkowy znacznie zwiększają możliwości produkcyjne. Ploter posiada podwójny system chłodzenia, układ smarowania oraz system odpylania. Laser z serii G-AM jest stabilny, wydajny i trwały poprzez zastosowanie konstrukcji o znacznej redukcji drgań charakteryzującą się dużą sztywnością, stabilnością oraz odpornością na wstrząsy. Urządzenie posiada automatyczną regulację wysokości głowicy, która utrzymuje stałą odległość ogniskowej od obrabianego materiału zapewniając idealne oddawanie mocy w linię cięcia.


Głowice Laserowe RAYTOOLS produkowane w Szwajcarii RAYTOOLS AG są projektowane do zastosowań przemysłowych. Przeznaczone do laserów światłowodowych średniej i wysokiej mocy.

Specjalistyczna pyłoszczelna obudowa zapobiega zanieczyszczeniu soczewki colimacyjnej co zdecydowanie zwiększa żywotność soczewki u tym samym przekłada się na precyzję i wydajność wiązki laserowej.

Głowica wyposażona jest w dodatkowe górne szkło ochronne do zespołu kolimacyjnego. Jednocześnie dolna konstrukcja szkła ochronnego również została w pełni zmodernizowana, dodaliśmy do niej osłonę przeciwpyłową.

Podwójna konstrukcja zabezpieczająca zaznaczenie zwiększa prostotę użytkownika podczas wym

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.