Ładowanie...

Statuetki szklane GLASSO

Grupa GLASSO oferuje Państwu wyjątkowe statuetki szklane oraz kryształowe z personalizacją. Perfekcyjnie nadają się na kształt nagrody, upominki oraz dodatkowo gadżety reklamowe. Wyglądają w szczególności efektownie i są zrobione spośród użyciem wysokiej klasy materiałów, ażeby zaspokoić oczekiwania nawet zwłaszcza wymagających odbiorców.

Statuetki do dyspozycji są w niesłychanie wielu kształtach, rozmiarach oraz barwach – jako bryły 3D, obeliski i wieże, plakiety, zegary szklane, kule, gwiazdy. Za sprawą usłudze personalizacji, jak też poprzez przez laserowe grawerowanie 3D , a także 2D, produkty te uzyskują subiektywny rys.

Zamówienia na statuetki można składać w salonach GRUPY GLASSO oraz dodatkowo on-line. Firma gwarantuje terminowe zrealizowanie zamówienia oraz dodatkowo całkiem szybkie dostarczenie produktów i towarów do kontrahenta.

Zapraszamy do zapoznania się ze statuetkami szklanymi oraz kryształowymi dostępnymi w kategorii GLASSO! http://www.grupaglasso.pl/szklo.html

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.