Ładowanie...

Sprzedam piękny dom w Truskawiu

Sprzedam BEZPOŚREDNIO. Z pośrednikami współpracuje w razie zainteresowania klienta.

Rewelacyjny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z poddaszem użytkowym w Truskawiu ulica Przecinka gmina Izabelin. W odległości zaledwie 6, 5 km od Warszawy strona Bielan.
W sąsiedztwie wyłącznie nowe domy jednorodzinne, dom położony w głębi Puszczy Kampinoskiej, aczkolwiek bezpośrednio sąsiaduje z domami, odległość do pięknej części lasu idealnej na spacery wynosi około 150 m.

Budynek został zbudowany w 2007 r. Całkowicie wykończony oraz wyposażony. Dojazd drogą z płyt betonowych.

POWIERZCHNIE:
CAŁKOWITA 250 m2,
UŻYTKOWA 208 m2,
NETTO 240 m2,
DZIAŁKA 1050 m2 wym 32 x 32 m.

Dom ogrzewany przy pomocy pieca gazowego dwufunkcyjnego, ciepła woda także z pieca. Koszt miesięczny ogrzewania w zimę wynosi w granicach 400-500zł miesięcznie

UKŁAD POMIESZCZEŃ
DÓŁ:
hol (klepka dębowa); kuchnia w zabudowi z lodówką, kuchenką gazową z piekarnikiem 10, 4m2 (terakota), kuchnia otwarta na salon z kominkiem +jadalnia 38, 8m2 (klepka dębowa); gabinet 14, 5m2 (klepka dębowa); łazienka z wanną połączona oraz pralnia 3, 5m2 (terakota); garaż jednostanowiskowy; kotłownia 3, 1m2;

PÓŁPIĘTRO:
na półpiętrze znajduje się pokój 22, 7m2 (klepka dębowa)

PODDASZE:
pokój 15, 6m2 z garderobą (klepka dębowa) i balkonem 2, 9m2; pokój 34, 20 m2 (klepka dębowa)i balkon-możliwość wydzielenia dwóch pokoi z oddzielnymi wejściami; pokój 9, 8m2 (klepka dębowa) i balkon 2, 90m2, łazienka z jakuzzi 11, 5m2 (terakota).

OPIS KONSTRUKCJI
Dom murowany. Ławy fund. i strop żelbetowy. Kolejny strop podwieszany drewniany. Ściany Ytong gr 24 cm, ocieplone styropianem 15 cm. Dach drewniany czterospadowy, symetryczny z jaskółkami pokryty dachówką ceramiczną.

Budynek bardzo dobrze wykonany z najlepszym materiałów, został wybudowany dla potrzeb własnych.

POŁOŻENIE
Wygodne szybkie połączenie z Warszawą, dojazd ulicą 3 Maja, która ł

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.