Ładowanie...

Spływ kajakowy Krutynią

Jeśli nie wiesz jeszcze gdzie i jak spędzić urlop to mamy dla Ciebie wręcz doskonałe rozwiązanie.

Wśród wielu ofert, jakie się pojawiają my polecamy ponadczasowe chwile w przepięknym zakątku Mazur - spływy kajakowe na rzece Krutyni.

Zapierające dech w piersi zakątki Mazur nieosiągalne z lądu, poetyczne widoki, olśniewająca roślinność, cudny świat zwierząt, obozowisko, kiełbaski przy wspólnym ognisku, piękna pogoda, woda i aktywny odpoczynek z bliskimi. Niezwykle ciężko jest ująć w słowa atrakcje, jakie czekają na Was w czasie organizowanych przez nas spływów kajakowych.

Nasza propozycja to przede wszystkim wieloletnia praktyka i znajomość wszystkich wartości oraz minusów rzeki Krutyni w miejscowości Krutyń. Przygotowaliśmy propozycję, która pozwala każdemu nawet najbardziej zapracowanemu człowiekowi przeżyć kilka wspaniałych chwil na łonie natury.

Nasza oferta spływów kajakowych

- Spływy jednodniowe - TYLKO najpiękniejsze odcinki rzeki Krutynia. Od teraz brak czasu nie będzie już wymówką!

- Spływy weekendowe - zastanawiasz się gdzie spędzić dni wolne z bliskimi? Przyjedź i przekonaj się, że nie ma lepszej alternatywy aniżeli spływ kajakowy Krutynią.

- Spływy 8 - dniowe - to doskonałe wyzwanie na wczasy, lub urlop, całkowita przygoda na łonie natury, liczne atrakcje, wyprawa rowerowa.

- Spływy dla grup szkolnych - propozycja spływów przygotowana z myślą o grupach szkolnych i studentach, zapraszamy po spersonalizowaną wycenę.

- Spływy integracyjne dla firm - nie zapomnieliśmy o firmach oraz spływach integracyjnych, możemy zorganizować dużo atrakcji: gry terenowe, katering strzelanie z wiatrówek; łuków paintball, przejazdy quadami, rajdy 4x4.

Zapewniamy usługi transportowe, miejsce na parkingu, nowoczesny sprzęt jak i również liczne atrakcje. Spływy zorganizowane są w pełni ubezpieczone.

Zapraszamy http://www.splywy.pl/krutynia/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.