Ładowanie...

Skóra atopowa u dzieci AZS CutisHelp mimi

Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry na twarzy u dzieci i niemowląt CutisHelp mimi to wysokiej jakości aktywne emolienty, które powstają na podstawie naturalnego oleju konopnego. Są przeznaczone do bezpiecznej pielęgnacji skóry, nawet od 1. dnia życia, w tym dla ludzi ze skórą alergiczną, wrażliwą, z atopowym zapaleniem skóry (AZS).

Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry CutisHelp mimi to:

- emulsja do mycia ciała i włosów
- balsam do ciała dla dzieci i niemowląt
- krem do twarzy i ciała „Egzema”
- krem na odparzenia „Pod pieluszkę”
- rozwiązanie problemów z atopowym zapaleniem skóry

Dzięki swojemu składowi kosmetyki na atopowe zapalenie skóry błyskawicznie nawilżają i natłuszczają skórę, regenerują ją, łagodzą podrażnienia i świąd, a także pokrywają warstwą ochronną. Emolienty, czyli bioaktywne składniki kosmetyków, w tym farmakopealny olej konopny są zgodne z fizjologią skóry, dlatego są bezpieczne do stosowania dosłownie u noworodków. Ponadto wyróżniają je skoncentrowane formuły emoliencyjne, które gwarantują najwyższą wydajność.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą, artykułami jakie są objawy AZS i korzyściami stosowania kosmetyków na atopowe zapalenie skóry u dziecka i niemowlaka CutisHelp mimi!

CutisHelp mimi od DermaProfil Sp. z o.o.
http://cutishelpmimi.pl/problemy-skorne/11-atopowe-zapalenie-skory
ul. Sarmacka 7F/18
02-972 Warszawa
mimi@dermaprofil.com.pl
+48 (22) 870 06 06

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.