Ładowanie...

STUDIA PODYPLOMOWE- WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe w zakresie Wyceny Nieruchomości. Rozpoczęcie nowej edycji studiów od 21 stycznia 2017 roku. W trosce o osoby pracujące oraz osoby spoza Warszawy, zajęcia stacjonarne odbywają się w weekendy (sobota-niedziela), średnio raz w miesiącu.

Studia realizowane są w wymiarze 286 godzin obejmujących minimum programowe rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014r. i stanowią etap przygotowania teoretycznego niezbędnego do zdobywania uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego, kolejnym etapem są praktyki zawodowe.

Uczestnikami studiów mogą być osoby z wyższym wykształceniem (licencjackim, inżynierskim, magisterskim), które chcą w przyszłości profesjonalnie wykonywać zawód rzeczoznawcy majątkowego.

Studia pozwalają na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości różnymi metodami i podejściami oraz z zakresu regulacji prawnych, podstaw budownictwa, gospodarki nieruchomościami.

Absolwenci studiów zostają teoretycznie przygotowani do wyceny każdego rodzaju nieruchomości zgodnie ze standardami obowiązującymi rzeczoznawców majątkowych.

Koszt studiów wynosi 3190 zł + 100 zł wpisowe (istnieje możliwość płatności w ratach).

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej:
http://www.sedpol.com.pl/index.php/praktyki-wycena-nieruchomosci-warszawa
lub pod nr. (22) 33-17-634.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.