Ładowanie...

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - ZBROJARZ/ PRACA WE FRANCJI

M O R R I S S O N S p. z o. o.
Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się Polsko-Francuska Agencja Pracy, zajmująca się zatrudnianiem i delegowaniem pracowników do Francji. Posiada uprawnienia nadane przez Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej do prowadzenia agencji pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy oraz kontraktowe ubezpieczenie O.C. z tytułu prowadzenia działalności. Certyfikat agencji zatrudnienia nr 6670. Stawia na kandydatów, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Agencja Pracy MORRISSON Sp. z o.o. prowadzi nabór na stanowisko:
SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH ? ZBROJARZ

Zakres obowiązków:
- pobieranie prętów zbrojeniowych i drutu wg rodzaju, wielkości przekroju i długości
- prostowanie, cięcie, gięcie prętów zgodnie z dokumentacją
- łączenie drutem lub spawanie i mocowanie prętów w przestrzeni
- łączenie i mocowanie w przestrzeni: siatek, drabinek, blach węzłowych, rur, haków, uchwytów itp.
- montowanie w konstrukcjach żelbetowych zbrojeń
- montowanie zbrojeń o konstrukcji nośnej szkieletowej w belkach ściennych, schodach spiralnych itp.
- montowanie i układanie zbrojeń w formach prefabrykatów takich jak: słupy, belki, płyty, biegi schodów podkłady kolejowe i tramwajowe itp.

Wymagania:
- umiejętność spawania konstrukcji stalowych i zbrojeń
- doświadczenie w na podobnym stanowisku (min. 4 lata)
- umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny)
- aktualne uprawnienia spawalnicze (warunek konieczny)
- dyspozycyjność

Mile widziane: doświadczenie w pracy we Francji

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie
- darmowy transport do Francji i z powrotem do kraju
- dodatkowe ubezpieczenie w podroży zagranicznej
- stały kontakt i opiekę nad każdym pracownikiem

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.