Ładowanie...

Projektory Multimedialne Wynajem

Przedsiębiorstwo Konferental Multimedia specjalizuje się w organizacji i obsłudze imprez, w tym sympozjów, pokazów, szkoleń, zjazdów, targów, koncertów i innego rodzaju wydarzeń biznesowych i rozrywkowych.

Konferental to:
- wynajem i wypożyczalnia projektorów, nagłośnienia i sprzętu multimedialnego
- profesjonalne usługi organizacyjne
- indywidualne podejście do klienta
- wieloletnie doświadczenie
- atrakcyjne ceny obsługi

Eksperci z Konferental oferują usługi całkowitej organizacji imprez, usługi tłumaczeniowe – tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych i pisemnych, usługi realizacji transmisji internetowych, wizji oraz dźwięku, rejestracji wideo i audio. Wypożyczalnia przedsiębiorstwa zapewnia nowoczesny sprzęt taki jak ekrany, projektory, sprzęt do tłumaczeń, oświetlenia, nagłośnienia oraz głosowania, także kamery, komputery, meble konferencyjne.

Usługi są dopasowane do potrzeb klienta i są indywidualnie wyceniane. Konferental to fachowość, kompetencja, terminowość i rzetelność. Klienci uzyskują zawsze wszechstronną pomoc, aby każde wydarzenie było dokładnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.