Ładowanie...

Program Au Pair Anglia, Oferty dla par.

Poszukujemy par chętnych do wyjazdu w ramach programu Au Pair do Anglii.

Oferujemy:
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie,
- możliwość uczęszczania na kursy językowe,
- opiekę agencji podczas całego pobytu w Wielkiej Brytanii,
- kieszonkowe 280-480 funtów / miesięcznie na osobę (uzależnione od ilości obowiązków i godzin pracy ustalanych z rodziną goszczącą)

Obowiązki:
Dziewczyna: opieka nad dziećmi, prace domowe, itp…
Chłopak: prace gospodarcze, pomoc w ogrodzie, dbanie o samochód itp…

Wymagania:
- wiek 18-29 lat
- doświadczenie w opiece nad dziećmi (dziewczyna),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wyjazdu na minimum 10-12 miesięcy,
- brak nałogów, niezamężność, bezdzietność
- prawo jazdy mile widziane

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.