Ładowanie...

Pracuj w Anglii jako Care Assistant / Fleet / 6.40 funtów brutto godz

Brytyjski pracodawca, stały klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi do pracy w domach opieki jako opiekun osoby starszej/care assistant od listopada 2013. Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką nie jest wymagane, zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Kandydaci aplikujący na stanowiska dla opiekunów w UK wymagana dobra znajomość angielskiego.
Wymagania
dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie w opiece nie jest wymagane /zapewnione przeszkolenie
wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie
Warunki zatrudnienia:
Okres pracy: roczne kontrakty
Wynagrodzenie: 6.40 funtów / godz. brutto, Senior Care Assistant z NVQ2 - 7.30 funtów brutto godz.
Zamieszkanie: 80 funtów / tyg
Praca stała - etat (36 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.


Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne o przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 250 399, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
FACEBOOK Prowork.PL
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Smolna 38/8, 00-375 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skut

Ogłoszenia użytkownika

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.