Ładowanie...

Praca w żłobkach i przedszkolach w Niemczech

Leader Service International S.A., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje do przedszkoli na terenie Niemiec kandydatów zainteresowanych pracą stanowisku:

Wychowawca do żłobka lub przedszkola z j.niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- opieka nad dziećmi w przedszkolu w Niemczech
- organizacja i prowadzenie zajęć dla dzieci
- przygotowywanie planów zajęć

Wymagania
- ukończone studia pedagogiczne I lub II stopnia (pedagogika ogólna, przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńcza, wychowawcza, resocjalizacyjna, inne)
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobry kontakt w pracy z dziećmi
- zdolności organizacyjne
- komunikatywność
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat – praca w Niemczech
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: www.lsisa.pl oraz przesłanie go na adres: przedszkolanki@lsisa.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.