Ładowanie...

Praca dla opiekunki w Koblenz! (Niemcy)

Start pracy: 15.01.2017r.
Aktualnie poszukiwana opiekunka do Koblenz do Pani 86-letniej, która ma 170 cm wzrostu oraz waży 60 kg. Pani jest niedowidząca oraz ma cukrzycę insulinozależną. Pani porusza się przy użyciu rollatora. Poniżej 15 minut zajmuje dostanie się do punktów usługowo-handlowych. Preferowana Pani niepaląca.
Wymagania:
- język niemiecki na poziomie A2
- cierpliwość
- poważne podejście do swoich obowiązków
- uczciwość
Oferujemy:
- 1100 Euro
- ubezpieczenie
- legalne zatrudnienie
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
- organizacja transportu
Zakres obowiązków:
- sprawowanie opieki nad Panią
- prowadzenie domu
Zapraszamy do kontaktu i składania CV na adres: rekrutacja@progressio24.pl
Telefon: 739- 422- 076

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.