Ładowanie...

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 92- letniej podopiecznej z miejscowości Balingen (Badenia-Wirtembergia) . Pani Margarete cierpi na zespół niespokojnych nóg. Potrafi sama o siebie zadbać (mycie , ubieranie się), samodzielnie korzysta z toalety.
Podopieczna jest aktywna, ciekawa świata lubi spacerować i spędzać czas w ogrodzie.
Podopieczna chętnie je ryby i warzywa lubi eksperymentować w kuchni.
Mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach, prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów). Towarzyszy podopiecznej podczas spacerów, podaje leki.

WYMAGANIA
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2mc
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
OFERUJEMY
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.petryk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.