Ładowanie...

Praca

DACOMET podwykonawca
ALCATEL-LUCENT
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO ZE ZNAJOMOŚCIĄ J.ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie,

OPIS STANOWISKA.
mailowy i telefoniczny kontakt z klientem związany z realizacją usług z dziedziny telekomunikacji
koordynacja procesu obsługi zgłoszeń przychodzących ( przyjęcie zgłoszenia, przekazanie go do komórek odpowiedzialnych za jego realizację, monitorowanie przebiegu realizacji zgłoszenia, raportowanie w systemie )
przed przystąpieniem do pracy kandydaci przechodzą szkolenie ok. 6 tyg
OCZEKIWANIA
• bardzo dobra znajomość j.angielskiego
• bardzo dobra znajomość j.niemieckiego
• doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
• gotowość do pracy zmianowej
OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie na rzecz międzynarodowej organizacji – lidera rynku telekomunikacyjnego
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
• dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii.
aplikacje w języku angielskim proszę przesyłać na adres rekrutacja@dacomet.pl

Inne z tej kategorii

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.