Ładowanie...

Pożyczki prywatne bez bik

Jeżeli brak zdolności kredytowej lub zła historia kredytowa uniemożliwiają Państwu otrzymanie pożyczki w banku, rozwiązaniem tej sytuacji jest skorzystanie z usług naszej firmy – oferującej bezpieczne pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości, zgodnych z obowiązującą ustawą o kredycie konsumenckim.
Udzielamy szybkich pożyczek oddłużeniowych. Spłacamy zaległości w bankach, ZUS, US, komorników, itd. Negocjujemy i zawieramy ugody z wierzycielami naszych Klientów. Występujemy w imieniu Klientów w postępowaniach egzekucyjnych przed komornikiem.
Pożyczki oddłużeniowe to specjalny produkt finansowy przeznaczony właśnie dla Klientów mających problem ze spłatą dotychczasowych zobowiązań finansowych, takich jak: - kredyty bankowe, - pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe, - pożyczki prywatne, - zadłużenia w ZUS i US, - zaległe rachunki i faktury, - a także wszczęte egzekucje komornicze. Brak terminowego regulowania powyższych zobowiązań wpływa negatywnie na wiarygodność Klienta. Dzięki pomocy Advice - Financial spłata dotychczasowych zobowiązań regulowanych nieterminowo przyczyni się do polepszenia sytuacji Klienta w BIK, BIG, KRD, ZUS i US – w takiej sytuacji Klient będzie mógł skorzystać z alternatywnego kredytu bankowego, którym spłaci naszą pożyczkę oddłużeniową.
www.pozyczka-bezbik.com

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.