Ładowanie...

Poszukujemy studenta-pomocnika do pracy przy realizacji projektu

Velropace to start-up z Brunszwiku (Dolna Saksonia) oraz Kolonii, który wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie w zakresie edukacyjnym. Grupy docelowe to osoby w wieku od 15 do 25 lat. Jednocześnie jest to przedsiębiorstwo działające na polu tzw. ekonomii dzielenia się i chce w tym zakresie zaznaczyć swą obecność nowymi, rozsądnymi rozwiązaniami.

Państwa zadania:
pomoc w podsumowaniu istotnych dla projektu idei na podstawie zarchiwizowanej literatury niemieckojęzycznej (oraz anglojęzycznej),
uczestnictwo w prezentowaniu projektu w Polsce i w Niemczech,
realizacja zadań operacyjnych i organizacyjnych.

Poszukiwany profil:
studia w fazie zaawansowanej, najlepiej z zakresu nauk humanistycznych lub ekonomicznych,
chęć i umiejętność analizowania różnorodnych zagadnień,
zmysł matematyczny (niezbędny do przeprowadzenia badania rentowności biznesplanu),
umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem,
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest nieodzowna, natomiast dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego W późniejszym terminie bardzo ważną rolę odgrywać będzie znajomość kolejnych języków, tj. języka rosyjskiego, estońskiego, chińskiego, koreańskiego, japońskiego.

Oferujemy:
ciekawe zadania oraz głęboki wgląd w działanie start-up'u
pracę w zespole oraz pracę z domu w Polsce i w Niemczech w okresie między marcem a majem; istnieje możliwość kontynuacji współpracy,
wynagrodzenie w fazie zapoznawczej 28 PLN, następnie 38 PLN za 1 godzinę pracy. Chętnie porozmawiamy również o możliwości uczestniczenia w zyskach. Koszty podróży będą zwracane zawsze po uprzednim uzgodnieniu ich wysokości.

Jeśli mają Państwo pytania lub też od razu chcieliby Państwo złożyć aplikację, dr Thomas Sukopp (sukopp@philosophie.uni-siegen.de) chętnie odpowie na listy w języku niemieckim a Christoph Siebert (christoph-siebert@gmx.de)

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.