Ładowanie...

Pomoc drogowa Wrocław

Oferujemy profesjonalną pomoc drogową i transport pojazdów na terenie Wrocławia i okolic. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę – pomoc drogowa wykonywana jest jest przez wykwalifikowanych specjalistów, a transport pojazdów odbywa się z wykorzystanienajnowocześniejszych lawet.

W branży działamy już od prawie 20 lat i jesteśmy do dyspozycji klientów przez 24h na dobę – jeśli potrzebna jest auto pomoc lub laweta, wystarczy jedynie wykonać telefon!

Prowadzimy całościową obsługę dla klientów w potrzebie. Proponujemy pomoc w następującym zakresie:

- dowożenie paliwa
- wymiana koła
- autopomoc – drobne naprawy na miejscu
- wyciąganie pojazdów z rowów
- transport pojazdów i maszyn
- holowanie do warsztatów
i inne usługi

Prowadzimy współpracę z warsztatami blacharsko-lakierniczymi, dlatego w sytuacji, gdy potrzebna będzie pomoc blacharza lub lakiernika, przewieziemy pojazd na miejsce. Także na czas napraw jesteśmy w stanie wynająć auto zastępcze z polis ubezpieczeniowych.

Proponujemy przewóz aut, transport maszyn a także auto hol w następującym zakresie:

- transport samochodów osobowych, dostawczych i busów
- przewóz motocykli, skuterów i quadów
- transport maszyn budowlanych – w szczególności koparek, minikoparek, koparkoładowarek i innych
- transport maszyn rolniczych
- transport wózków widłowych
- transport innych pojazdów na zamówienie

Rejon naszej działalności to głównie Wrocław i okolice, w tym Wrocław Psie Pole, Wrocław Fabryczna, Wrocław Krzyki, Bielany Wrocławskie, Wrocław Śródmieście, Wrocław Stare Miasto. Dodatkowo obsługujemy klientów którzy korzystają z autostrady A4.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony – do zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz staramy się być na miejscu jak najszybciej. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo oddanych w nasze ręce pojazdów, punktualność oraz rzetelność.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.