Ładowanie...

Pomoc dla chorego na chorobę Fabry\'ego

Zwracam sie do Państwa o pomoc finansową w celu wsparcia mojego leczenia.

Nazywam się Tomasz Nadolski , mam 19 lat. Od wielu lat zmagam się z rzadką i bardzo wyniszczającą organizm choroba Fabry'ego. Shorzenie to spowodowało u mnie m.in. zaprzestanie pracy przewodu pokarmowego, przez co nie mogę nic jeść i pić. Jestem odżywiany pozajelitowo - przez kroplówki. Każdego dnia cierpię z powodu bardzo silnych dolegliwości bólowych całego ciała; rozdzierającego, łamiącego i palącego bólu, którego nie uśmierzają, niestety leki przeciwbólowe. Choroba cały czas postępuje i wyniszcza mój organizm. Istnieje sposób na częściowe powstrzymanie choroby Fabry'ego i poprawę jakości mojego życia, ale leczenie nie jest w Polsce refundowane z powodu bardzo wysokich kosztów. Szansą dla mnie jest zakup leku o nazwie FABRAZYME , który może zatrzymać rozwój choroby, być może przywróciłby również normalną pracę jelit oraz zmniejszyłby dolegliwości bólowe.
Jestem chory, ale mimo wszystko staram się normalnie żyć - mam indywidualny tok nauczania, zamierzam zdać maturę i myśle o pójściu na studia.Proszę więc o pomoc w zebraniu pieniędzy na zakup leku o nazwie FABRAZYME , który jest dla mnie szansą na lepsze życie.

wPŁATY PROSZE DOKONYWAĆ NA KONTO FUNDACJI AVALON
UL. m.KAJKI 80/82/1
04-620 Warszawa nr rachunku bankowego
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
w tytule wpłaty proszę wpisać Nadolski 1153.
Wpłaty zagraniczne PL62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
SWIFT/BIC PPAB PLPK

Każda, nawet najmniejsza kwota będzie dla mnie ogromnym wsparciem
http://wideo.onet.pl/moje-zycie-to-bol-i-cierpienie, 45785, w.html

Środki finansowe zbieram również za pośrednictwem WAZZUB. Każdy zarejestrowany z mojego linka członek WAZZUB to zastrzyk finansowy na moje leczenie. Link do bezpłatnej rejestracji: http://signup.wazzub.info/?lrRef=10f8af36

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.