Ładowanie...

Pływanie - Nowy Sącz

Szkoła Pływania zaprasza na lekcje od postaw, dzięki którym nauczysz się pływać czterema stylami:
- klasycznym czyli popularnie żabką
- kraulem na piersiach
- kraulem na grzebiecie
- motylkowym

Zapraszamy również na doskonalenie pływania, gdzie poprawiamy złe nawyki i kształtujemy poprawną technikę pływacką. Organizujemy również zajęcia z pływania rekreacyjnego gdzie priorytetem zajęć jest aktywnie i miło spędzony czas na basenie pływackim.

Wszystkie zajęcia przez nas oferowane są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów pływania mających wykształcenie pedagogiczne. Lekcje pływania trwają 60 minut i są nastawione na naukę nowych elementów pływania, doskonalenie oraz zabawy wodno integracyjne. Ceny uzależnione są od wielkości i stopnia zaawansowania grupy.

Pływanie to samo korzyść dla organizmu, hartuje ciało dzięki czemu zyskujemy odporność na infekcje i różnego rodzaju choroby. Poprawiamy wygląd naszego ciała oraz poprawiamy kondycje i wydolność całego organizmu. Pływanie u dzieci jest zalecane szczególnie ponieważ poprawia i zapobiega wadą postawy ciała co w obecnych czasach jest bardo istotne.

http://szkola-plywania.nsacz.eu/

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.