Ładowanie...

PEWELKA uroczy dom w spokojnej okolicy w górach BESKID

PEWELKA- 5 KM OD PEWLI WIELKIEJ- dom całoroczny o powierzchni ok. 75 m2 posadowiony na urokliwie położonej działce o powierzchni 904m. Dom wybudowany w 1992 roku z pustaka, ocieplony, pokryty blachą. Na parterze znajduje się przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka i spiżarka. Na poddaszu dwa pokoje. Na podłogach deski drewniane i mozaika. Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem, ciepła woda z bojlera. Woda ze studni. Działka ogrodzona płotem drewnianym i siatką, bardzo ładnie położona z pięknym widokiem na góry. Wkoło luźna zabudowa, w sąsiedztwie domu zagajnik. Okolica bardzo spokojna, cicha. Budynek idealnie nadaje się do zamieszkania całorocznego lub pod użytkowanie rekreacyjne. Dojazd asfaltowy odśnieżany w zimie.

Pewelka to mała wioska położona w Beskidach. Ukształtowanie terenu sprawia, że ma piękne, malownicze widoki i równie piękne okazy fauny i flory. Wśród wielu wzgórz występują liczne lasy i łąki. W wielu miejscach można zobaczyć okazy roślin, grzybów i zwierząt, które idealnie pasują do malowniczego, pełnego zieleni, krajobrazu. Najpiękniejsze okazy można oglądać wiosną i latem, kiedy cała natura jest w pełni życia. Serdecznie zapraszamy na szlaki turystyczne prowadzące przez wioskę.

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Małgorzata Michalska
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 14161
694-129-748
malgorzata@nieruchomoscimaks.pl

Biuro Nieruchomości MAKS
ul. Wesoła 10
34-300 Żywiec
tel.: 796-234-938
email: biuro@nieruchomoscimaks.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.