Ładowanie...

Opiekunka osób starszych - Niemcy. Wyjedź z nami w czerwcu i odbierz premię letnią!

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Opieka nad 70-letnią panią – 50 EUR DODATKU
Wyjedź z nami w czerwcu i odbierz premię letnią – nawet 180 EUR!

Miejsce pracy: Niemcy, Oldenburg

Podopieczny:
Opieki potrzebuje 70-letnia pani mieszkająca samotnie. Pani choruje na reumatyzm oraz ma problemy w poruszaniu się. Podopieczna ma zaburzenia rytmu serca, ważne jest, aby przypominać o regularnym zażywaniu leków. Pani porusza się przy balkoniku, na spacery jest do dyspozycji wózek. Seniorce trzeba pomóc w ubieraniu, kąpieli oraz przy wymianie pieluchomajtek. Do zadań Opiekunki należy też dbanie o porządek w domu, gotowanie i robienie zakupów. Odzież seniorki oddaje się do pralni. Pani jest osobą spokojną i małomówną.

Warunki mieszkaniowe:
Miasto położone w północno-zachodniej części Niemiec. Pani mieszka w dużym domu z ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką. Sklep znajduje się 5 minut od miejsca zamieszkania. Jest Internet.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych.

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.