Ładowanie...

Opiekunka do samotnego pana z ok. Wolfsburga od 15.10 na 2 m-ce

Podopieczny ma 89 lat (180 cm wzrostu, 87 kg). Ma zatwierdzoną Pflegestufe 1. Cierpi na Parkinsona, częściową inkontynencję i ma problemy z sercem. Poza tym ma początki demencji, często zapomina. Porusza się w miarę samodzielnie, korzysta z balkonika.
Podopieczny noce przesypia spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie), zmiana pieluchomajtek, towarzyszenie podczas spacerów i wizyt u lekarza, spędzanie czasu z podopiecznym, zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie).

Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym (80 m2) na obrzeżach Wolfsburga. Córka i znajomi odwiedzają go dość często. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem, radiem i telewizorem. Jest oddzielna łazienka i internet. Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: słaba komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu 14.10 na 2 miesiące

KONTAKT:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

Serwis ogłoszeniowy iOferta.pl prowadzony jest przez firmę Meteoryt Sp. z o.o. ze Szczytna. Kliknij tutaj

 

Regulamin

Zalogowanie się do serwisu oznacza akceptację regulaminu serwisu ogłoszeniowego w aktualnym brzmieniu. Kliknij tutaj zapoznać się z regulaminem.